Idź do spisu treści

Menu główne

 

Kategoria
 

Realizacje klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania dla biznesu

Firma Converto posiada wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany zespół oraz odpowiednie zaplecze techniczne pozwalające na kompleksową realizację średnich i dużych inwestycji w zakresie klimatyzacji (urządzenia typu VRF, split i multisplit, klimatyzacja precyzyjna, instalacje wody lodowej), wentylacji i ogrzewania (tradycyjne, nadmuchowe, promiennikowe, pompy ciepła) oraz instalacji sanitarnych wewnętrznych  na terenie całego kraju.

Proponowane przez nas usługi obejmują całość procesu inwestycyjnego począwszy od koncepcji, doradztwa technicznego i formalnego, przygotowania projektów, poprzez zamówienie i dostawę sprzętu, wykonanie odpowiednich instalacji aż po uzgodnienia międzybranżowe i zawarcie umowy serwisowo-konserwacyjnej.  Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem ekspertów branżowych oraz wieloma firmami podwykonawczymi, którymi posiłkujemy się przy największych realizacjach.

Jeśli szukacie Państwo sprawdzonego, rzetelnego i uczciwego partnera biznesowego – trafiliście pod właściwy adres.

Zachęcamy do współpracy i proponujemy bezpośredni kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt lub zapisanie się na naszego Newslettera. Dzięki temu będziemy mogli Państwa na bieżąco informować o wszelkich promocjach oraz nowościach.


Katalog ogólny Katalog szczegółowy Cennik

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego