Idź do spisu treści

Menu główne

 

O firmie

Filozofia firmy Converto

Obecnie na polskim rynku świadczonych przez nas usług działa bardzo wiele podmiotów. Naszą firmę wyróżnia jednak indywidualne podejście do każdego klienta, ze szczególnym uwzględnieniem jego potrzeb i wymagań. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny i zawsze otrzymuje ofertę „szytą na miarę”.

Partnerzy biznesowi doceniają naszą innowacyjność i proaktywność w rozwiązywaniu ich złożonych problemów biznesowych. Na każdym etapie współpracy stawiamy na efektywną komunikację, wysoką jakość oraz profesjonalizm wykonywanych usług.

Dwunastoletnia obecność na rynku firmy Converto Andrzej Pawłowski nie byłaby jednak możliwa bez wyszkolonej i w pełni profesjonalnej załogi, którą udało nam się stworzyć przez te wszystkie lata. Kwalifikacje zawodowe naszych pracowników są nieustannie podnoszone poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz śledzenie branżowych nowatorskich rozwiązań technicznych. Bardzo istotnym elementem jest dla nas ciągły rozwój oraz poszerzanie wiedzy i doświadczenia, tak abyśmy mogli sprostać wszelkim wymaganiom, jakie Państwo przed nami stawiacie.

 

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego