Idź do spisu treści

Menu główne

 

O firmie

Andrzej Pawłowski o firmie Converto

Szanowni Państwo,

Z prawdziwą przyjemnością witam Państwa na stronie internetowej firmy Converto Andrzej Pawłowski. Oferujemy wszechstronne rozwiązania z zakresu systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych, grzewczych oraz instalacji sanitarnych (wewnętrznych) na terenie całego kraju.

Na polskim rynku jesteśmy obecni od dwunastu lat – rozpoczęliśmy naszą działalność w 2002 roku. Zaczynaliśmy od  niewielkich realizacji, głownie dla klientów indywidualnych. To właśnie zadowolenie klientów indywidualnych utwierdziło nas w przekonaniu, że dobrze sprawdzamy się jako dostawca i wykonawca usług, dlatego też podjęliśmy decyzję o dalszym rozwoju i rozbudowie firmy. W chwili obecnej możemy się pochwalić nie tylko licznym gronem klientów indywidualnych, ale również  dużymi realizacjami na skalę ogólnopolską. Obecnie współpracujemy z wieloma dostawcami sprzętu, a w szczególności z marką Toshiba, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. W najbliższej przyszłości planujemy również rozwinąć współpracę z instalatorami w zakresie doradztwa i sprzedaży sprzętu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta zapewniamy kompleksowy zakres profesjonalnych usług tj.: doradztwo, wykonanie projektów, nadzór, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie, serwis oraz naprawy pogwarancyjne. Od samego początku istnienia jednym z priorytetowych założeń jest dla nas świadczenie usług na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów branżowych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez stronę internetową lub kontakt z naszym biurem.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują sprawdzonego partnera w biznesie.


                                                                                    Z poważaniem
                                                                                    
Andrzej Pawłowski
                                                                                    
Prezes


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego