Idź do spisu treści

Menu główne

 

Kategoria
 

Realizacje klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania dla domu

Pierwsze realizacje naszej firmy to właśnie rozwiązania dla segmentu klientów mieszkaniowych. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany zespół oraz odpowiednie zaplecze techniczne pozwalają nam na kompleksową obsługę klientów indywidualnych w zakresie klimatyzacji (urządzenia typu VRF dla domów, split i multisplit dla domów i mieszkań, instalacje wody lodowej), wentylacji i ogrzewania (tradycyjne, nadmuchowe, pompy ciepła) oraz instalacji sanitarnych wewnętrznych  na terenie całego kraju.

Proponowane przez nas systemy dopasowujemy do parametrów technicznych oraz  przeznaczenia danego obiektu uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby i preferencje klienta. Nasza oferta to ideale rozwiązanie dla osób, które cenią całościowe podejście i skuteczną komunikację w ramach wykonywanych projektów. Proponowane przez nas usługi obejmują całość procesu inwestycyjnego począwszy od koncepcji, doradztwa technicznego, przygotowania projektów, poprzez zamówienie i dostawę sprzętu, wykonanie odpowiednich instalacji, aż po uzgodnienia międzybranżowe i zawarcie umowy serwisowo-konserwacyjnej.  Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem ekspertów branżowych oraz wieloma firmami podwykonawczymi, którymi posiłkujemy się przy największych realizacjach.

Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny i dla każdego staramy się przygotować „szytą na miarę”  ofertę spełniającą indywidualne potrzeby. Zachęcamy do współpracy i proponujemy bezpośredni kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt lub zapisanie się na naszego Newslettera. Dzięki temu będziemy mogli Państwa na bieżąco informować o wszelkich promocjach oraz nowościach.

Katalog ogólny Katalog szczegółowy Cennik

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego